Інтер’єри

Особливості інтер’єрів Акарі

 

Інтер’єри Акарі – це витончене поєднання природних матеріалів і новітніх розробок, ручної роботи і технічної довершеності,
функціональності й естетики, простоти й вишуканості на базі синтезу усталеного західного комфорту з екзотичністю сходу. Тому можна визначити наш стиль як “східне арт-техно-деко”.
Наше кредо – функціональність і естетична довершеність, синергія простоти, краси, екзотики та комфорту.

 

Кожний інтер`єр – неповторний, оскільки для будь-якого простору створюються свої унікальні меблі, світильники, предмети декору й мистецтва. Ми називаємо це – тотальний дизайн, завдяки якому функціональність втілюється через привабливу естетичну форму. Такий інтер’єр можна порівняти із сукнею чи костюмом, які пошиті по індивідуальному замовленню в єдиному екземплярі. Тому він не тільки унікальний, але й надзвичайно комфортний для замовника – в ньому враховані особливості смаку та звичок господарів, особисті побажання й навіть примхи. Але водночас інтер’єр сприймається як простий і вишуканий, без зайвих речей – перфектний простір для тіла і душі.

Akari – єдина в Україні та Східній Європі компанія, яка має великий досвід проектування і створення автентичних японських садів та парків, а також сучасних садів із застосуванням принципів японської естетики.